UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
GŁÓWNA O KONKURSIE REGULAMIN TERMINARZ WYNIKI NAGRODY POMOC KONTAKT PRACE KONKURSOWE

PLAN ZADAŃ

ETAP OGÓLNOPOLSKI

1.   Wysłanie na konkurs 3 najlepszych prac konkursowych.

Skany prac oraz skany zgód autorów powinny zostać przesłane przez Koordynatora za pomocą panelu Koordynatora na stronie konkursu. Prace konkursowe muszą spełniać wymagania techniczne zamieszczone w REGULAMINIE KONKURSU.

2.   Prezentacja prac konkursowych na stronie konkursu.

Wszystkie nadesłane prace, które spełnią warunki regulaminu zostaną opublikowane na stronie konkursu w zakładce PRACE KONKURSOWE.

3.   Przesłanie oryginałów zgód autorów.

Do 28 maja 2019 r. należy przesłać do Biura Konkursu oryginały zgód podpisane przez autorów (w przypadku osób niepełnoletnich również opiekunów prawnych). Odpowiedni formularz można pobrać poniżej oraz w zakładce REGULAMIN na stronie konkursu.

DO POBRANIA:

Zgoda autora niepełnoletniego (plik pdf)

Zgoda autora pełnoletniego (plik pdf)

4.   Wybór najlepszych prac konkursowych.

Wszystkie działania konkursowe oceniane będą przez Komisję Sędziowską. Komisja wytypuje prace konkursowe, które zakwalifikują się na Posiedzenie Komisji, na którym zostaną wyłonione trzy prace zwycięskie oraz dziesięć wyróżnionych.

5.   Wyniki posiedzenia Komisji Sędziowskiej.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane w połowie czerwca 2019 roku na stronie internetowej Konkursu. Natomiast nagrody zostaną przekazane zwycięzcom na wernisażu prac konkursowych na jesieni 2019 roku.

PLIKI DO POBRANIA (alfabetycznie)

Przejdź do:

>>> Etapu wewnętrznego

Wróć do:

>>> informacji O KONKURSIE

PARTNERZY: 

 

 

PATRONI HONOROWI: 

       
   

PATRONI MEDIALNI: 

     
         
1113.jpg 542.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ PRAC...
BAZA WIEDZY