UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
GŁÓWNA O KONKURSIE REGULAMIN TERMINARZ WYNIKI NAGRODY POMOC KONTAKT PRACE KONKURSOWE

O KONKURSIE

Plan zadań: etap ogólnopolski

1.   Wysłanie na konkurs 3 najlepszych prac konkursowych.

Skany prac oraz skany zgód autorów powinny zostać przesłane przez Koordynatora do 20 maja 2020 roku 5 czerwca 2020 roku za pomocą panelu Koordynatora na stronie konkursu. Prace konkursowe muszą spełniać wymagania techniczne zamieszczone w REGULAMINIE KONKURSU.

2.   Prezentacja prac konkursowych na stronie konkursu.

Wszystkie nadesłane prace, które spełnią warunki regulaminu zostaną opublikowane na stronie konkursu w zakładce PRACE KONKURSOWE po 8 czerwca 2020 roku 15 czerwca 2020 roku.

3.   Przesłanie oryginałów zgód autorów.

Do 3 czerwca 2020 r. 12 czerwca 2020 r. należy przesłać do Biura Konkursu oryginały zgód podpisane przez autorów (w przypadku osób niepełnoletnich również opiekunów prawnych). Odpowiedni formularz można pobrać poniżej oraz w zakładce REGULAMIN na stronie konkursu.

DO POBRANIA:

Zgoda autora niepełnoletniego (plik pdf)

Zgoda autora pełnoletniego (plik pdf)

4.   Wybór najlepszych prac konkursowych.

Wszystkie działania konkursowe oceniane będą przez Komisję Sędziowską. Komisja wytypuje prace konkursowe, które zakwalifikują się na Posiedzenie Komisji, na którym zostaną wyłonione trzy prace zwycięskie oraz dziesięć wyróżnionych. Prace będą oceniane w 3 kategoriach wiekowych:

  • poniżej 12 roku życia;
  • 12-15 lat;
  • 16-19 lat.

5.   Wyniki posiedzenia Komisji Sędziowskiej.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane w połowie czerwca 2020 roku drugiej połowie czerwca 2020 roku na stronie konkursu w zakładce WYNIKI. Natomiast nagrody zostaną przekazane zwycięzcom na wernisażu prac konkursowych na jesieni 2020 roku.

Przejdź do:

>>> Etapu wewnętrznego

Wróć do:

>>> informacji O KONKURSIE

PLIKI DO POBRANIA (alfabetycznie)

PARTNERZY: 

 

 

PATRONI HONOROWI: 

182.jpg 806.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ PRAC...
BAZA WIEDZY