UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
 
O ZNACZKACH
Wybrane nagrody i wyróżnienia dla znaczków pocztowych Poczty Polskiej S.A.

Oto najpiękniejsze znaczki wydane przez Pocztę Polską. Zostały docenione w wielu konkursach. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi nagrodzonymi znaczkami. 

więcej »
Najlepsze prace I edycji konkursu

I edycja konkursu "Świat oczami młodych" pod hasłem "Czas na zdrowie" odbyła się w 2017 roku. Trzy najlepsze prace zostały wydane jako znaczki pocztowe.

więcej »
Znaczki pocztowe w pigułce (cz. 1 z 4)

Jaka jest definicja znaczka? Jakie są zasady emisji? Co znajduje się na znaczkach? Tego i wielu innych ciekawych rzeczy dowiecie się w serii artykułów ZNACZKI POCZTOWE W PIGUŁCE. Zapraszamy na pierwszą część. 

więcej »
Znaczki pocztowe w pigułce (cz. 2 z 4)

Kto możesz wnioskować o emisję znaczków? Jak wygląda składanie wnioskó i realizacja planu emisji? Przed Wami druga odsłona cyklu ZNACZKI POCZTOWE W PIGUŁCE.

więcej »
Znaczki pocztowe w pigułce (cz. 3 z 4)

Gdzie można kupić znaczki pocztowe? Czy można je kupić przez Internet? Jak i gdzie kupować znaczki tłumaczymy w trzeciej części serii ZNACZKI POCZTOWE W PIGUŁCE.

więcej »
Artykuły zostały podzielone na podstrony
1 23

PARTNERZY:

       

PATRONI HONOROWI: